Ergani - Malatya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17 TL
Yolculuk süresi 4 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 12:06
Son kalkış: 12:06
Mesafe 126km

Ergani ile Malatya arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ergani Malatya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Ergani ile Malatya arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Ergani ile Malatya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Ergani konumundan Malatya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ergani konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları 50,68 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ergani konumundan Malatya konumuna fiyatlar yaklaşık 17,49 TL civarındadır.

Ergani - Malatya arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Ergani ile Malatya arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna tren seferleri bulunur?

Malatya konumuna hareket edecek trenlerin Ergani vaktinde ayrılmaları ve Malatya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Ergani konumundan Malatya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ergani konumundan Malatya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Ergani konumundan Malatya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya konumuna trenle ulaşmak ortalama 4 hours sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 4 hours yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 12:06, sonuncusu ise saatler 12:06 gösterdiğinde Ergani konumundan hareket eder.