Kemah - Kangal arası tren bulun

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Kemah - Kangal arası tren yolculuğu

Kemah'dan Kangal'ye tren ile yolculuk 147,44 km'dir ve sürer. Her gün bağlantıları vardır, ilk kalkış 'de ve sonuncusu 'dedir. Kemah'dan Kangal'ye tren ile en az veya en fazla için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat .

Mesafe147,44 km
KalkışKemah
VarışKangal
Kemah - Kangal arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kemah - Kangal arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kemah - Kangal arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kemah - Kangal seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Tren'a göre Kemah - Kangal CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
10.32kg
Otobüs
11.06kg
Uçak
29.49kg
araba
23.59kg
Kemah ile Kangal arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kemah şehriyle Kangal şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 10.32kg'dır.
Kemah ile Kangal şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kemah ve Kangal arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı19.17kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.74kg ve araba yolculuğuna karşı 13.27kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kemah ve Kangal arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kemah şehriyle Kangal şehri arası mesafe 147,44 km'dir.
Kemah şehrinden Kangal şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kemah ile Kangal arasında doğrudan bir tren vardır.
Kemah ile Kangal arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kemah şehrinden Kangal şehrine olan tren yolculuğu 10.32kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kemah'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kemah'dan hafta sonu kaçamakları

Kemah'dan diğer hedefler

Kangal iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar