Tren Soufli - Patras ₺806,31'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Soufli - Patras arası tren yolculuğu

Soufli'dan Patras'ye tren ile yolculuk 510,21 km'dir ve 23 sa. 18 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:31'de ve sonuncusu 16:33'dedir. Soufli'dan Patras'ye tren ile en az ₺806,31 veya en fazla ₺1.054,83 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺806,31.

En düşük fiyat₺806,31
Yolculuk Süresi23 sa. 18 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺806,31
En yüksek fiyat₺1.054,83
İlk Kalkış09:31
Son Kalkış16:33
Mesafe510,21 km
KalkışSoufli
VarışPatras
FirmaHellenic
Soufli - Patras arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Soufli - Patras arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Soufli - Patras arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Soufli - Patras seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Soufli'dan Patras'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Soufli - Patras tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺285,15 veya ortalama olarak ₺449,82 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺672,30 kadar olabilir.

Patras konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Patras konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Soufli - Patras seyahatinde Hellenic tarafından sunulan hizmetler
Soufli - Patras arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Hellenic
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Soufli - Patras CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
35.71kg
Otobüs
38.27kg
Uçak
102.04kg
araba
81.63kg
Soufli ile Patras arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Soufli şehriyle Patras şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 35.71kg'dır.
Soufli ile Patras şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Soufli ve Patras arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı66.33kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.56kg ve araba yolculuğuna karşı 45.92kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Soufli şehrinden Patras şehrine tren bileti ne kadardır?
Soufli şehrinden Patras şehrine giden bir tren bileti, ₺893,75'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺806,31 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Soufli ile Patras arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Soufli ile Patras arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺806,31'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Soufli ve Patras arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Soufli şehriyle Patras şehri arası mesafe 510,21 km'dir.
Soufli ve Patras arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Soufli ile Patras yolculuk ortalama olarak 23 sa. 18 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 19 sa. 57 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Soufli şehrinden Patras şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Soufli ile Patras arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
Soufli konumundan Patras istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Soufli şehrinden Patras şehrine en erken tren 09:31 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Soufli konumundan Patras istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Soufli şehrinden Patras şehrine en son tren 16:33 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Soufli şehrinden Patras şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺806,31 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Soufli ile Patras arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Soufli ve Patras arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 19 sa. 57 dk.'dır.
Soufli şehrinden Patras şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Soufli ile Patras arasında doğrudan bir tren vardır.
Soufli ile Patras arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Soufli şehrinden Patras şehrine olan tren yolculuğu 35.71kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Soufli'dan yerele geçin

Trend rotalar

Soufli'dan hafta sonu kaçamakları

Soufli ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Soufli'dan diğer hedefler

Patras iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar