Erzincan - Yeniçubuk, Sivas arası tren bulun

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Erzincan - Yeniçubuk, Sivas arası tren yolculuğu

Erzincan'dan Yeniçubuk, Sivas'ye tren ile yolculuk 298,01 km'dir ve sürer. Her gün bağlantıları vardır, ilk kalkış 'de ve sonuncusu 'dedir. Erzincan'dan Yeniçubuk, Sivas'ye tren ile en az veya en fazla için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat .

Mesafe298,01 km
KalkışErzincan
VarışYeniçubuk, Sivas
Erzincan - Yeniçubuk, Sivas arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Erzincan - Yeniçubuk, Sivas arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Erzincan - Yeniçubuk, Sivas arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Erzincan - Yeniçubuk, Sivas seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Tren'a göre Erzincan - Yeniçubuk, Sivas CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
20.86kg
Otobüs
22.35kg
Uçak
59.6kg
araba
47.68kg
Erzincan ile Yeniçubuk, Sivas arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Erzincan şehriyle Yeniçubuk, Sivas şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 20.86kg'dır.
Erzincan ile Yeniçubuk, Sivas şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Erzincan ve Yeniçubuk, Sivas arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı38.74kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.49kg ve araba yolculuğuna karşı 26.82kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan ve Yeniçubuk, Sivas arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Erzincan şehriyle Yeniçubuk, Sivas şehri arası mesafe 298,01 km'dir.
Erzincan şehrinden Yeniçubuk, Sivas şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Erzincan ile Yeniçubuk, Sivas arasında doğrudan bir tren vardır.
Erzincan ile Yeniçubuk, Sivas arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Erzincan şehrinden Yeniçubuk, Sivas şehrine olan tren yolculuğu 20.86kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Erzincan'dan yerele geçin

Trend rotalar

Erzincan'dan hafta sonu kaçamakları

Erzincan'dan diğer hedefler

Yeniçubuk, Sivas iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar