Erzincan - Ilıca arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 17,49TL
Yolculuk süresi 3 sa 48 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 10:32
Son kalkış: 10:32
Mesafe 140km

Erzincan ile Ilıca arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Erzincan ile Ilıca arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Erzincan ile Ilıca arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Erzincan konumundan Ilıca konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Erzincan konumundan Ilıca konumuna 17,49 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 40,20 TL kadardır.

Erzincan - Ilıca arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Erzincan ve Ilıca konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Erzincan konumundan Erzincan vaktinde ayrılır ve buraya Ilıca vaktinde varırlar.

Erzincan konumundan Ilıca konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Erzincan konumundan Ilıca konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Erzincan konumundan Ilıca konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ilıca konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 hours and 29 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 3 hours and 29 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 10:10, sonuncusu ise saatler 10:10 gösterdiğinde Erzincan konumundan hareket eder.