Kaşınhanı - Konya arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 14 dak
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış: 09:57
Son kalkış: 20:27
Mesafe 20km

Kaşınhanı ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Konya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kaşınhanı konumundan Konya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Kaşınhanı noktasından Konya istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Kaşınhanı konumundan Konya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Kaşınhanı konumundan Konya konumuna 4,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Konya konumuna biletler ortalama 4,99 TL kadar tutar.

,

Kaşınhanı - Konya arası trenler


Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar Kaşınhanı ve Konya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Konya konumuna hareket edecek trenlerin Kaşınhan vaktinde ayrılmaları ve Konya or Konya YHT vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kaşınhanı konumundan Konya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kaşınhanı konumundan Konya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 7 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 7 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Konya konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saati 09:09 iken, sonuncusu saatler 20:09 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 14 minutes, ama en hızlı trenler sizi Konya konumuna 14 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.