Çetinkaya, Sivas - Kemah arası tren bulun

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Çetinkaya, Sivas - Kemah arası tren yolculuğu

Çetinkaya, Sivas'dan Kemah'ye tren ile yolculuk 127,17 km'dir ve sürer. Her gün bağlantıları vardır, ilk kalkış 'de ve sonuncusu 'dedir. Çetinkaya, Sivas'dan Kemah'ye tren ile en az veya en fazla için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat .

Mesafe127,17 km
KalkışÇetinkaya, Sivas
VarışKemah
Çetinkaya, Sivas - Kemah arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Çetinkaya, Sivas - Kemah arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Çetinkaya, Sivas - Kemah arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Çetinkaya, Sivas - Kemah seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Tren'a göre Çetinkaya, Sivas - Kemah CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
8.9kg
Otobüs
9.54kg
Uçak
25.43kg
araba
20.35kg
Çetinkaya, Sivas ile Kemah arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Çetinkaya, Sivas şehriyle Kemah şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 8.9kg'dır.
Çetinkaya, Sivas ile Kemah şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Çetinkaya, Sivas ve Kemah arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı16.53kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.64kg ve araba yolculuğuna karşı 11.45kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Çetinkaya, Sivas ve Kemah arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Çetinkaya, Sivas şehriyle Kemah şehri arası mesafe 127,17 km'dir.
Çetinkaya, Sivas şehrinden Kemah şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Çetinkaya, Sivas ile Kemah arasında doğrudan bir tren vardır.
Çetinkaya, Sivas ile Kemah arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Çetinkaya, Sivas şehrinden Kemah şehrine olan tren yolculuğu 8.9kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Çetinkaya, Sivas'dan yerele geçin

Trend rotalar

Çetinkaya, Sivas'dan hafta sonu kaçamakları

Çetinkaya, Sivas'dan diğer hedefler

Kemah iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar