Tren Kemah - Çetinkaya, Sivas ₺15,46'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Kemah - Çetinkaya, Sivas arası tren yolculuğu

Kemah'dan Çetinkaya, Sivas'ye tren ile yolculuk 127,17 km'dir ve 3 sa. 44 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:23'de ve sonuncusu 20:00'dedir. Kemah'dan Çetinkaya, Sivas'ye tren ile en az ₺15,46 veya en fazla ₺60,93 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺15,46.

En düşük fiyat₺15,46
Yolculuk Süresi3 sa. 44 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺15,46
En yüksek fiyat₺60,93
İlk Kalkış10:23
Son Kalkış20:00
Mesafe127,17 km
KalkışKemah
VarışÇetinkaya, Sivas
FirmaTCDD

Kemah ile Çetinkaya, Sivas arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Kemah konumundan Çetinkaya, Sivas konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Kemah konumundan Çetinkaya, Sivas konumuna ₺15,46 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺44,55 kadardır.

Hangi şirketler Kemah ile Çetinkaya, Sivas arasında seferler düzenliyor?

Çetinkaya, Sivas konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Kemah konumundan Çetinkaya, Sivas konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Çetinkaya, Sivas konumuna ulaşmak 3 sa. 44 dk. kadar zaman alır. Kemah konumundan hareket eden ilk tren 10:23 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 20:00 gösterdiğinde ayrılır. Çetinkaya, Sivas konumuna hareket eden ilk tren saati 10:23 iken, sonuncusu saatler 20:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 3 sa. 44 dk., ama en hızlı trenler sizi Çetinkaya, Sivas konumuna 3 sa. 28 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Çetinkaya, Sivas konumuna tren seferleri bulunur?

Çetinkaya, Sivas konumuna hareket eden trenler, Kemah konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Trenle Kemah konumundan Çetinkaya, Sivas konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Çetinkaya, Sivas konumundan Kemah konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Çetinkaya, Sivas konumundan Kemah konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kemah konumundan Çetinkaya, Sivas konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Kemah - Çetinkaya, Sivas arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kemah - Çetinkaya, Sivas arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kemah - Çetinkaya, Sivas arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kemah - Çetinkaya, Sivas seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Kemah'dan Çetinkaya, Sivas'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kemah - Çetinkaya, Sivas tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺120,39 veya ortalama olarak ₺153,79 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Çetinkaya, Sivas konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Çetinkaya, Sivas konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kemah - Çetinkaya, Sivas seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kemah - Çetinkaya, Sivas arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kemah - Çetinkaya, Sivas CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
8.9kg
Otobüs
9.54kg
Uçak
25.43kg
araba
20.35kg
Kemah ile Çetinkaya, Sivas arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kemah şehriyle Çetinkaya, Sivas şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 8.9kg'dır.
Kemah ile Çetinkaya, Sivas şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kemah ve Çetinkaya, Sivas arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı16.53kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.64kg ve araba yolculuğuna karşı 11.45kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine tren bileti ne kadardır?
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine giden bir tren bileti, ₺44,55'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺15,46 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kemah ile Çetinkaya, Sivas arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kemah ile Çetinkaya, Sivas arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺15,46'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kemah ve Çetinkaya, Sivas arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kemah şehriyle Çetinkaya, Sivas şehri arası mesafe 127,17 km'dir.
Kemah ve Çetinkaya, Sivas arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kemah ile Çetinkaya, Sivas yolculuk ortalama olarak 3 sa. 44 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 28 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kemah ile Çetinkaya, Sivas arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Kemah konumundan Çetinkaya, Sivas istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine en erken tren 10:23 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kemah konumundan Çetinkaya, Sivas istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine en son tren 20:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺15,46 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Kemah ile Çetinkaya, Sivas arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kemah ve Çetinkaya, Sivas arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 28 dk.'dır.
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kemah ile Çetinkaya, Sivas arasında doğrudan bir tren vardır.
Kemah ile Çetinkaya, Sivas arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kemah şehrinden Çetinkaya, Sivas şehrine olan tren yolculuğu 8.9kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kemah'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kemah'dan hafta sonu kaçamakları

Kemah'dan diğer hedefler

Çetinkaya, Sivas iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar