Tren Kaşınhanı - Karaman ₺44,55'den başlayan fiyatlar

15/07/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

Kaşınhanı - Karaman arası tren yolculuğu

Kaşınhanı'dan Karaman'ye tren ile yolculuk 81,33 km'dir ve 0 sa. 51 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:10'de ve sonuncusu 20:25'dedir. Kaşınhanı'dan Karaman'ye tren ile en az ₺44,55 veya en fazla ₺63,14 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺44,55.

En düşük fiyat₺44,55
Yolculuk Süresi0 sa. 51 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺44,55
En yüksek fiyat₺63,14
İlk Kalkış07:10
Son Kalkış20:25
Mesafe81,33 km
KalkışKaşınhanı
VarışKaraman
FirmaTCDD

Kaşınhanı - Karaman Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Tem 2024 Pazartesi

Virail size, Kaşınhanı ile Karaman arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Kaşınhanı konumundan Karaman konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺49,70 iken, Kaşınhanı konumundan Karaman konumuna sadece ₺44,55 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Kaşınhanı noktasından Karaman istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Kaşınhanı ile Karaman arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Karaman konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Karaman konumuna ulaşmak 0 sa. 51 dk. kadar zaman alır. Kaşınhanı konumundan hareket eden ilk tren 07:10 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 20:25 gösterdiğinde ayrılır. Karaman konumuna ortalama yolculuk süresi 0 sa. 51 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 0 sa. 51 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Kaşınhanı konumundan hareket eden ilk tren saat 07:10 kalkarken, sonuncusu saatler 20:25 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Kaşınhanı - Karaman hattında hizmet vermektedir?

Karaman konumuna, vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Kaşınhanı konumundan Karaman konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Karaman konumundan Kaşınhanı konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Karaman konumundan Kaşınhanı konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kaşınhanı konumundan Karaman konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kaşınhanı ile Karaman arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kaşınhanı - Karaman arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kaşınhanı - Karaman arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kaşınhanı - Karaman arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kaşınhanı - Karaman seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kaşınhanı'dan Karaman'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kaşınhanı - Karaman tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺11,23 veya ortalama olarak ₺32,37 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺63,14 kadar olabilir.

Karaman konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Karaman konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kaşınhanı - Karaman seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kaşınhanı - Karaman arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kaşınhanı - Karaman CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
5.69kg
Otobüs
6.1kg
Uçak
16.27kg
araba
13.01kg
Kaşınhanı ile Karaman arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kaşınhanı şehriyle Karaman şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 5.69kg'dır.
Kaşınhanı ile Karaman şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kaşınhanı ve Karaman arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı10.58kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.41kg ve araba yolculuğuna karşı 7.32kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine tren bileti ne kadardır?
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine giden bir tren bileti, ₺49,70'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺44,55 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kaşınhanı ile Karaman arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kaşınhanı ile Karaman arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺44,55'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kaşınhanı ve Karaman arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kaşınhanı şehriyle Karaman şehri arası mesafe 81,33 km'dir.
Kaşınhanı ve Karaman arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kaşınhanı ile Karaman yolculuk ortalama olarak 0 sa. 51 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 51 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kaşınhanı ile Karaman arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Kaşınhanı konumundan Karaman istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine en erken tren 07:10 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kaşınhanı konumundan Karaman istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine en son tren 20:25 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺44,55 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Kaşınhanı ile Karaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kaşınhanı ve Karaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 51 dk.'dır.
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kaşınhanı ile Karaman arasında doğrudan bir tren vardır.
Kaşınhanı ile Karaman arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kaşınhanı şehrinden Karaman şehrine olan tren yolculuğu 5.69kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kaşınhanı'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kaşınhanı'dan diğer hedefler

Karaman iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar