Tren Körfez - İzmit ₺23,75'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Körfez - İzmit arası tren yolculuğu

Körfez'dan İzmit'ye tren ile yolculuk 13,81 km'dir ve 0 sa. 13 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:55'de ve sonuncusu 21:11'dedir. Körfez'dan İzmit'ye tren ile en az ₺23,75 veya en fazla ₺23,75 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺23,75.

En düşük fiyat₺23,75
Yolculuk Süresi0 sa. 13 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺23,75
En yüksek fiyat₺23,75
İlk Kalkış07:55
Son Kalkış21:11
Mesafe13,81 km
KalkışKörfez
Varışİzmit
FirmaTCDD

Korfez - Izmit Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail size, Körfez ile İzmit arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Körfez konumundan İzmit konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Körfez konumundan İzmit konumuna ₺23,75 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İzmit konumuna biletler ortalama ₺23,75 kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Körfez noktasından İzmit istikametine tren ile götürüyor?

İzmit konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Körfez konumundan İzmit konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmit konumuna hareket eden ilk tren saat 07:55 sonuncusu ise 21:11 kalkar. Körfez konumundan İzmit konumuna gitmek için gereken süre 0 sa. 13 dk.. İzmit konumuna trenle ulaşmak ortalama 0 sa. 13 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 0 sa. 13 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 07:55, sonuncusu ise saatler 21:11 gösterdiğinde Körfez konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Körfez - İzmit hattında hizmet vermektedir?

İzmit konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Körfez konumundan İzmit konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle İzmit konumundan Körfez konumuna gitmek isterseniz, 4 günlük aktarmaları mevcut. 4 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer İzmit konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Körfez konumundan İzmit konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Körfez konumundan İzmit konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 4 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Korfez ile Izmit arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Körfez - İzmit arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Körfez - İzmit arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Körfez - İzmit arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Körfez - İzmit seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Korfez şehrinden Izmit şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Körfez'dan İzmit'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Körfez - İzmit tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺0,00 veya ortalama olarak ₺15,54 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺25,96 kadar olabilir.

İzmit konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmit konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Körfez - İzmit seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Körfez - İzmit arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Körfez - İzmit CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
0.97kg
Otobüs
1.04kg
Uçak
2.76kg
araba
2.21kg
Körfez ile İzmit arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Körfez şehriyle İzmit şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 0.97kg'dır.
Körfez ile İzmit şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Körfez ve İzmit arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı1.79kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.07kg ve araba yolculuğuna karşı 1.24kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Körfez şehrinden İzmit şehrine tren bileti ne kadardır?
Körfez şehrinden İzmit şehrine giden bir tren bileti, ₺23,75'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺23,75 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Körfez ile İzmit arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Körfez ile İzmit arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺23,75'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Körfez ve İzmit arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Körfez şehriyle İzmit şehri arası mesafe 13,81 km'dir.
Körfez ve İzmit arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Körfez ile İzmit yolculuk ortalama olarak 0 sa. 13 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 13 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Körfez şehrinden İzmit şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Körfez ile İzmit arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
Körfez konumundan İzmit istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Körfez şehrinden İzmit şehrine en erken tren 07:55 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Körfez konumundan İzmit istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Körfez şehrinden İzmit şehrine en son tren 21:11 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Körfez şehrinden İzmit şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺23,75 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Körfez şehrinden İzmit şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Körfez şehrinden İzmit şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
Körfez ile İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Körfez ve İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 13 dk.'dır.
Körfez şehrinden İzmit şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Körfez ile İzmit arasında doğrudan bir tren vardır.
Körfez ile İzmit arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Körfez şehrinden İzmit şehrine olan tren yolculuğu 0.97kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Körfez'dan yerele geçin

Trend rotalar

Körfez'dan diğer hedefler

İzmit iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar