• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Hereke, Kocaeli İli - Gebze arası tren bulun En ucuz fiyat 5,50 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Gebze şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Hereke, Kocaeli İli ile Gebze arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hereke, Kocaeli İli konumundan Gebze konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Hereke, Kocaeli İli konumundan Gebze konumuna ortalama tren fiyatları 6,38 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 5,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Hereke, Kocaeli İli ile Gebze arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Hereke, Kocaeli İli ile Gebze arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Hereke, Kocaeli İli ile Gebze ile tren

En iyi fiyat 5,50 TL
Yolculuk süresi 14 dak
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 09:55
Son kalkış 22:55
Mesafe 14 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
5
Firma
1
En düşük
5,50 TL
En yüksek
6,50 TL

Hereke, Kocaeli İli - Gebze

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 14 dak
Hereke YHT - Gebze
09:55 - 10:09
6,50 TL
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 14 dak
Hereke YHT - Gebze
11:05 - 11:19
6,50 TL
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 15 dak
Hereke YHT - Gebze
17:10 - 17:25
6,50 TL
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 14 dak
Hereke YHT - Gebze
18:57 - 19:11
6,50 TL
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 14 dak
Hereke YHT - Gebze
22:55 - 23:09
6,50 TL

Hereke, Kocaeli İli konumundan Gebze konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Gebze konumuna ortalama yolculuk süresi 14 dak iken, oraya en hızlı bağlantılarla 14 dak kadar sürede ulaşabilirsiniz. Hereke, Kocaeli İli konumundan hareket eden ilk tren saat 09:55 kalkarken, sonuncusu saatler 22:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Hereke, Kocaeli İli ve Gebze konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Gebze konumuna hareket edecek trenlerin Hereke YHT vaktinde ayrılmaları ve Gebze vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hereke, Kocaeli İli konumundan Gebze konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Gebze konumundan Hereke, Kocaeli İli konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Gebze konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Hereke, Kocaeli İli konumundan Gebze konumuna ulaşmak için günlük 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 5 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.