Isparta - Amasya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Amasya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89 TL
Yolculuk süresi 12 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 02:15
Son kalkış: 23:00
Mesafe 557km

Isparta konumundan Amasya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Isparta konumundan Amasya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Isparta konumundan Amasya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 17,01 TL iken, Isparta konumundan Amasya konumuna, 13,91 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Isparta konumundan Amasya konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ISPARTA ve Amasya Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Isparta ilinden Amasya iline otobüsler


Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Isparta Amasya arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Isparta konumundan Amasya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Isparta konumundan Amasya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Amasya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Isparta konumundan Amasya konumuna ulaşmak ortlama 12 hours and 30 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 12 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Isparta konumundan saat 02:12 olduğunda ,sonuncusu ise 23:12 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları Isparta - Amasya güzergahında hizmet vermektedir?

Isparta konumundan Amasya konumuna, ortaklarımızdan Lüks Erova Turizm and Mis Amasya otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.