Isparta - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 18,63TL
Yolculuk süresi 2 sa 4 dk
Günlük bağlantılar 53
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:30
Mesafe 96km

Virail ile Isparta konumundan Antalya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Isparta konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Isparta konumundan Antalya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Isparta konumundan Antalya konumuna ortalama otobüs biletleri 5,77 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Isparta konumundan Antalya konumuna, 2,90 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Isparta konumundan Antalya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Isparta konumundan Antalya konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ISPARTA ve ANTALYA istasyonlarını kullanırlar.

Isparta ilinden Antalya iline otobüsler


Isparta Antalya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Isparta konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Isparta konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 14 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 14 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Isparta konumundan saatler 01:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 05:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 hours iken, en hızlı seferler sizi 2 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Isparta - Antalya güzergahında hizmet vermektedir?

Isparta konumundan Antalya konumuna Isparta Petrol and Alaşehir Sarıkız Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.