Isparta - Şanlıurfa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Şanlıurfa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 90,70TL
Yolculuk süresi 16 saat
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış: 13:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 730km

Virail sizin için, Isparta konumundan Şanlıurfa konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Isparta konumundan Şanlıurfa konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Isparta konumundan Şanlıurfa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Isparta konumundan Şanlıurfa konumuna, sadece 14,12 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 20,08 TL civarındadır.

Şanlıurfa konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Isparta konumundan ISPARTA istasyonundan hareket eden otobüsler, Şanlıurfa konumundaki Şanlıurfa Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Isparta ilinden Şanlıurfa iline otobüsler


Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Şanlıurfa konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Gün içinde Isparta Şanlıurfa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Isparta konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 14 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 7 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 7 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Şanlıurfa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Isparta konumundan Şanlıurfa konumuna ulaşmak ortlama 14 hours and 49 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 10 hours and 43 minutes olur. İlk otobüs Isparta konumundan saat 13:04 olduğunda ,sonuncusu ise 22:04 olduğunda hareket eder.

Isparta konumundan Şanlıurfa konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Has Diyarbakir, Öz Diyarbakir, Siirt Petrol, Isparta Petrol, Star Batman and Yeni Diyarbakır Seyahat ile Isparta Şanlıurfa arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.