Sudurağı - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11TL
Yolculuk süresi 1 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 11:56
Son kalkış: 11:56
Mesafe 101km

Sudurağı ile Konya arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Sudurağı ile Konya arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Sudurağı konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 11,00 TL iken, Sudurağı konumundan Konya konumuna sadece 11,00 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Sudurağı - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
13,46 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Sudurağı - Konya arası trenler


Sudurağı ile Konya arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Konya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Konya konumuna hareket eden trenler, Sudurağı konumundan Sudurağı vaktinde hareket eder ve hedeflerine Konya vaktinde ulaşırlar.

Sudurağı konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Sudurağı konumundan Konya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Sudurağı konumundan Konya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saat 11:04, son tren ise saatler 11:04 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour and 52 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour and 52 minutes gibi bir sürede Konya konumuna ulaşabilirsiniz.