Karaman - Balıkesir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Balıkesir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 133 TL
Yolculuk süresi 12 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 03:30
Son kalkış: 10:30
Mesafe 539km

Virail sizin için, Karaman konumundan Balıkesir konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Karaman konumundan Balıkesir konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Karaman konumundan Balıkesir konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 21,01 TL iken, Karaman konumundan Balıkesir konumuna, 20,76 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Karaman konumundan Balıkesir konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Karaman konumundan KARAMAN istasyonundan hareket eden otobüsler, Balıkesir konumundaki BALIKESİR istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Karaman ilinden Balıkesir iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Karaman Balıkesir arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Karaman konumundan Balıkesir konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Karaman konumundan Balıkesir konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 2 seferlerinin yanı sıra, direkt 0 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Balıkesir konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Karaman konumundan Balıkesir konumuna ulaşmak ortlama 12 hours and 45 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 12 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Karaman konumundan saat 03:03 olduğunda ,sonuncusu ise 10:03 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Karaman - Balıkesir: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Karaman konumundan Balıkesir konumuna, ortaklarımızdan Özkaymak otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.