Afyon - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Samsun şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 80,68TL
Yolculuk süresi 11 sa 54 dk
Günlük bağlantılar 25
İlk kalkış: 03:00
Son kalkış: 23:00
Mesafe 567km

Afyon konumundan Samsun konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Afyon konumundan Samsun konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Afyon konumundan Samsun konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Afyon konumundan Samsun konumuna ortalama otobüs biletleri 20,14 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Afyon konumundan Samsun konumuna, 12,56 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Afyon konumundan Samsun konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Afyon konumundan Samsun konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, AFYON ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Afyon ilinden Samsun iline otobüsler


Afyon Samsun arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Afyon konumundan Samsun konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Afyon konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 25 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 17 seferlerinin yanı sıra, direkt 8 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Samsun konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Afyon konumundan ayrılan ilk otobüs saat 03:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 21 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 9 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Afyon konumundan Samsun konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Afyon konumundan Samsun konumuna Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm and Lüks Karadeniz otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.