Dursunbey - Çiğli arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çiğli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 28,99TL
Yolculuk süresi 6 sa 28 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 03:11
Son kalkış: 03:11
Mesafe 186km

Virail size, Dursunbey ile Çiğli arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Dursunbey Çiğli arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Dursunbey ile Çiğli arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Çiğli konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Çiğli konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 28,99 TL iken, Dursunbey konumundan Çiğli konumuna sadece 28,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Dursunbey - Çiğli arası trenler


Dursunbey Çiğli arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Çiğli konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Çiğli konumuna hareket eden trenler Çiğli vaktinde hareket eder ve oraya Dursunbey vaktinde ulaşır.

Dursunbey konumundan Çiğli konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Dursunbey konumundan Çiğli konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Dursunbey konumundan Çiğli konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Çiğli konumuna trenle ulaşmak ortalama 7 hours sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 7 hours yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 03:11, sonuncusu ise saatler 03:11 gösterdiğinde Dursunbey konumundan hareket eder.