Dursunbey - Savaştepe arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 87 km

Dursunbey ile Savaştepe arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Dursunbey Savaştepe arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Dursunbey ile Savaştepe arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle, Dursunbey konumundan Savaştepe konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Virail, arasında, Dursunbey ile Savaştepe arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Dursunbey - Savaştepe arası trenler

Dursunbey konumundan Savaştepe konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Savaştepe konumuna ulaşmak kadar zaman alır. Dursunbey konumundan hareket eden ilk tren zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlar Dursunbey - Savaştepe hattında hizmet vermektedir?

Savaştepe konumuna hareket edecek trenlerin Dursunbey vaktinde ayrılmaları ve Savaştepe vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Dursunbey ile Savaştepe arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Dursunbey konumundan Savaştepe konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?