Dursunbey - Eskişehir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,48TL
Yolculuk süresi 4 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 02:06
Son kalkış: 02:06
Mesafe 162km

Dursunbey ile Eskişehir arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Dursunbey Eskişehir istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler sizi Dursunbey noktasından Eskişehir istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Dursunbey ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Dursunbey konumundan Eskişehir konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Dursunbey konumundan Eskişehir konumuna ortalama tren fiyatları 35,23 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 20,48 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Dursunbey - Eskişehir arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Dursunbey ve Eskişehir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Eskişehir konumuna, Dursunbey vaktinde hareket edip hedefine Eskişehir vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Dursunbey konumundan Eskişehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Dursunbey konumundan Eskişehir konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Dursunbey konumundan Eskişehir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Eskişehir konumuna trenle ulaşmak ortalama 5 hours sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 5 hours yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 02:06, sonuncusu ise saatler 02:06 gösterdiğinde Dursunbey konumundan hareket eder.