Yenifakılı - Şarkışla arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 122 km

Virail size, Yenifakılı ile Şarkışla arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Yenifakılı Şarkışla arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Yenifakılı ile Şarkışla arasında seferler düzenliyor?

Trenle Şarkışla konumundan Yenifakılı konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ortaklarımız arasında, Yenifakılı ile Şarkışla arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Yenifakılı - Şarkışla arası trenler

Yenifakılı konumundan Şarkışla konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Şarkışla konumuna hareket eden ilk tren saat sonuncusu ise kalkar. Yenifakılı konumundan Şarkışla konumuna gitmek için gereken süre .

Hangi istasyonlardan Şarkışla konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Şarkışla konumuna, Yenifakılı vaktinde hareket edip hedefine Şarkışla vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Yenifakılı konumundan Şarkışla konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?