Hekimhan - Yerköy arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Yerköy şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 24 TL
Yolculuk süresi 10 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 18:10
Son kalkış: 18:10
Mesafe 312km

Hekimhan ile Yerköy arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Hekimhan ile Yerköy arasında seferler düzenliyor?

Yerköy konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Hekimhan konumundan Yerköy konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 26,47 TL iken, Hekimhan konumundan Yerköy konumuna sadece 23,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hekimhan - Yerköy arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Hekimhan Yerköy arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hekimhan ve Yerköy konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Yerköy konumuna hareket eden trenler Yerköy vaktinde hareket eder ve oraya Hekimhan vaktinde ulaşır.

Hekimhan konumundan Yerköy konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Hekimhan konumundan Yerköy konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Yerköy konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Yerköy konumuna hareket eden ilk tren saati 18:10 iken, sonuncusu saatler 18:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 10 hours, ama en hızlı trenler sizi Yerköy konumuna 10 hours gibi bir sürede ulaştırabilir.