Train Illustration

Sète - Marsilya arası tren bulun

En ucuz fiyat
14,58 TL
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

Nereden 146,69 TL
İle Tren

Yarın

keşfedin
İle Tren

2 Gün

keşfedin

Sète ile Marsilya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Sète konumundan Marsilya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 335,57 TL iken, Sète konumundan Marsilya konumuna sadece 14,58 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler Sète ile Marsilya arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Sète ile Marsilya arasında tren seferleri sunan SNCF, OUI, OUI.sncf, Ter and Inoui şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Oui Fransız ulusal demiryolu şirketi SNCF'ye bağılı şirket. En büyük şehirlerden en küçük kasabalara kadar ulaşım hizmeti veren SNCF, yurt dışında daha çok seksenlerde bu yana Fransa'da hizmet veren hızlı tren servisi TGV ile tanınır. SNCF ayrıca Italya, İspanya, Almanya, Belçika ve Lüksemburg'a gidiş dönüş seferleri de düzenler.

Sète ile Marsilya ile tren

En iyi fiyat 146,69 TL
Yolculuk süresi 2 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 25
İlk kalkış 07:16
Son kalkış 17:46
Mesafe 137 km
Kalkış Sète
Varış Marsilya
Firma SNCF, OUI, OUI.sncf, Ter, Inoui

Sète - Marsilya arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
Tümü
Tümü
Yarın
146,69 TL
82 TL
2 gün içinde
Tümü
Tümü
3 gün içinde
Tümü
Tümü
4 gün içinde
Tümü
Tümü
5 gün içinde
Tümü
Tümü
6 gün içinde
Tümü
Tümü

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
28
Firma
5
En düşük
14,58 TL
En yüksek
1.003,17 TL

Sète - Marsilya

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Tren

146,69 TL

Tarih
Çarşamba, Ağustos 17th 2022
OUI.sncf-logo
Sète - Marseille Saint-Charles
19:51 - 22:33
OUI.sncf
2 sa 42 dk
Değişikliker
CO2: 0.39kg
En Ucuz
İle Otobüs

182,05 TL

Tarih
Cuma, Ağustos 5th 2022
BlaBlaCar Bus-logo
Sète Gare - Marseille Gare routière Saint Charles
19:10 - 23:05
BlaBlaCar Bus
3 sa 55 dk
Değişikliker
CO2: 4.82kg

Marsilya konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Marsilya konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 sa 4 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 5 dak yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 07:16, sonuncusu ise saatler 17:46 gösterdiğinde Sète konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Marsilya konumuna tren seferleri bulunur?

Marsilya konumuna hareket edecek trenlerin Montpellier, SETE FR, Sète, Sète, Gare de Sète, Picon-Busserine (Marseille), Marseille Blancarde, L'Estaque, L'Estaque, Marseille, Gare SNCF PICON BUSSERINE., L'Estaque and Marseille, Gare SNCF LA POMME vaktinde ayrılmaları ve MARSEILLE ST CHARLES, Montpellier Sud-de-France (à 6 km du centre-ville), Montpellier, Vitrolles Aéroport MP, Marseille Provence Aeroport, Gare SNCF VITROLLES AEROPORT MARSEILLE, VITROLLES AEROPORT MARSEILLE, Marseille Saint-Charles and Marseille, Marseille-Saint-Charles vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Sète konumundan Marsilya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Marsilya konumundan Sète konumuna gitmek isterseniz, 27 günlük aktarmaları mevcut. 9 güzergahlarının direkt, 18 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir.

Sète konumundan Marsilya konumuna her gün 27 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 18 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Kapat

Fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye ol

  • Omio %10 geri ödeme

  • Booking.com %2 geri ödeme

  • Rentalcars.com %10 indirim

Teklifin bitmesine kalan süre
2
Gün
:
14
Saat
:
35
Dakika
:
33
Saniye
Bugün 241 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Kapat
Logo
authentication

Giriş yapın ya da yeni bir hesap açın

Virail'e giriş yapın ve benzersiz fırsatları inceleyin

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kapat

Fırsatlar

Booking.com

%2 geri ödeme