• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Buharkent - Çardak arası tren bulun En ucuz fiyat 13,50 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Çardak şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail size, Buharkent ile Çardak arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Buharkent konumundan Çardak konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 13,50 TL iken, Buharkent konumundan Çardak konumuna sadece 13,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Buharkent ile Çardak arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Buharkent ile Çardak arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Buharkent ile Çardak ile tren

En iyi fiyat 13,50 TL
Yolculuk süresi 1 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 06:13
Son kalkış 06:13
Mesafe 87 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
13,50 TL
En yüksek
13,50 TL

Buharkent - Çardak

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 1 sa 53 dk
Buharkent - Çardak
06:13 - 08:06
13,50 TL

Buharkent konumundan Çardak konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Çardak konumuna ulaşmak 1 sa 53 dk kadar zaman alır. Buharkent konumundan hareket eden ilk tren 06:13 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 06:13 gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlar Buharkent ve Çardak konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Çardak konumuna hareket edecek trenlerin Buharkent vaktinde ayrılmaları ve Çardak vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Buharkent Çardak arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Buharkent konumundan Çardak konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Buharkent konumundan Çardak konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Çardak konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Buharkent konumundan Çardak konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Buharkent konumundan Çardak konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.