Otobüs Burgaz - Kırcaali ₺220,36'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺220,36

Burgaz - Kırcaali arası otobüs yolculuğu

Burgaz'dan Kırcaali'ye otobüs ile yolculuk 198,03 km'dir ve 4 sa. 30 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 14:00'de ve sonuncusu 14:00'dedir. Burgaz'dan Kırcaali'ye otobüs ile en az ₺220,36 veya en fazla ₺221,09 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺220,36.

En düşük fiyat₺220,36
Yolculuk Süresi4 sa. 30 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺220,36
En yüksek fiyat₺221,09
İlk Kalkış14:00
Son Kalkış14:00
Mesafe198,03 km
KalkışBurgaz
VarışKırcaali
Firmaarda_tur_national_

Virail ile Burgaz konumundan Kırcaali konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Burgaz Kırcaali arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Burgaz konumundan Kırcaali konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Burgaz konumundan Kırcaali konumuna, sadece ₺220,36 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺220,91 civarındadır.

Burgaz - Kırcaali hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Burgaz konumunu saat 14:00 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 14:00. Yolculuk ortalama 4 sa. 30 dk. kadar sürer. Kırcaali konumuna hareket eden ilk otobüs saat 14:00 kalkarken, sonuncusu saatler 14:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 4 sa. 30 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :4 sa. 30 dk. kadar düşürür.

Gün içinde Burgaz Kırcaali arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Burgaz konumundan Kırcaali konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, Burgaz konumundan Kırcaali konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Burgaz - Kırcaali arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Burgaz - Kırcaali arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Burgaz - Kırcaali arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Burgaz - Kırcaali seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Burgaz'den Kırcaali'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Burgaz - Kırcaali otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺205,81, ortalama ₺225,66 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺247,42 kadar olabilir.

Kırcaali konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kırcaali konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Burgaz - Kırcaali CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.86kg
Otobüs
14.85kg
Uçak
39.61kg
araba
31.69kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine giden bir otobüs bileti, ₺220,91'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺220,36 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Burgaz ile Kırcaali arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Burgaz ile Kırcaali arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺220,36'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Burgaz ve Kırcaali arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Burgaz şehriyle Kırcaali şehri arası mesafe 198,03 km'dir.
Burgaz ve Kırcaali arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Burgaz ile Kırcaali yolculuk ortalama olarak 4 sa. 30 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 4 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Burgaz ile Kırcaali arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Burgaz konumundan Kırcaali istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine en erken otobüs 14:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Burgaz konumundan Kırcaali istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine en son otobüs 14:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺220,36 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Burgaz konumundan Kırcaali istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Burgaz konumundan hareketle Kırcaali istikametine gidebileceğiniz 3 istasyon bulunmaktadır. Burgas Avtogara Zapad (Бургас, Автогара Запад), Burgas Bus Station South and Burgas istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Kardzali Bus Station istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Burgaz ile Kırcaali arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Burgaz ve Kırcaali arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 4 sa. 30 dk.'dır.
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Burgaz ile Kırcaali arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Burgaz ile Kırcaali arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Burgaz şehrinden Kırcaali şehrine olan otobüs yolculuğu 14.85kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Burgaz'dan yerele geçin

Trend rotalar

Burgaz'dan hafta sonu kaçamakları

Burgaz ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Burgaz'dan diğer hedefler

Kırcaali iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar