Otobüs Burgaz - Haskovo ₺407,76'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺407,76

Burgaz - Haskovo arası otobüs yolculuğu

Burgaz'dan Haskovo'ye otobüs ile yolculuk 170,01 km'dir ve 10 sa. 45 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:15'de ve sonuncusu 08:15'dedir. Burgaz'dan Haskovo'ye otobüs ile en az ₺407,76 veya en fazla ₺412,54 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺407,76.

En düşük fiyat₺407,76
Yolculuk Süresi10 sa. 45 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺407,76
En yüksek fiyat₺412,54
İlk Kalkış08:15
Son Kalkış08:15
Mesafe170,01 km
KalkışBurgaz
VarışHaskovo
FirmaUnion Ivkoni

Burgaz konumundan Haskovo konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Burgaz konumundan Haskovo konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Burgaz konumundan Haskovo konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺409,60 iken, Burgaz konumundan Haskovo konumuna, ₺407,76 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Burgaz konumundan Haskovo konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Burgaz Haskovo arası yolculuk 10 sa. 45 dk. kadar sürer. İlk otobüs Burgaz konumundan 08:15 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 08:15 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. İlk otobüs Burgaz konumundan saatler 08:15 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 08:15 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 10 sa. 45 dk. iken, en hızlı seferler sizi :10 sa. 45 dk. gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Gün içinde Burgaz Haskovo arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Burgaz konumundan Haskovo konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Haskovo konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Burgaz konumundan Haskovo konumuna otobüsle 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Burgaz - Haskovo arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Burgaz - Haskovo arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Burgaz - Haskovo arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Burgaz - Haskovo seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Burgaz'den Haskovo'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Burgaz - Haskovo otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺205,81, ortalama ₺225,66 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺247,42 kadar olabilir.

Haskovo konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Haskovo konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Burgaz - Haskovo seyahatinde Union Ivkoni tarafından sunulan hizmetler
Burgaz - Haskovo arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Union Ivkoni
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
air_con Klima check

Otobüs'a göre Burgaz - Haskovo CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
11.9kg
Otobüs
12.75kg
Uçak
34kg
araba
27.2kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Burgaz şehrinden Haskovo şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine giden bir otobüs bileti, ₺409,60'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺407,76 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Burgaz ile Haskovo arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Burgaz ile Haskovo arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺407,76'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Burgaz ve Haskovo arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Burgaz şehriyle Haskovo şehri arası mesafe 170,01 km'dir.
Burgaz ve Haskovo arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Burgaz ile Haskovo yolculuk ortalama olarak 10 sa. 45 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 10 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Burgaz ile Haskovo arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Burgaz konumundan Haskovo istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine en erken otobüs 08:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Burgaz konumundan Haskovo istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine en son otobüs 08:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺407,76 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Burgaz konumundan Haskovo istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Burgaz konumundan hareketle Haskovo istikametine gidebileceğiniz 3 istasyon bulunmaktadır. Burgas Avtogara Zapad (Бургас, Автогара Запад), Burgas Bus Station South and Burgas istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Хасково Автогара (Haskovo, Avtogara) istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Burgaz ile Haskovo arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Burgaz ve Haskovo arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 10 sa. 45 dk.'dır.
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Burgaz ile Haskovo arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Burgaz ile Haskovo arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Burgaz şehrinden Haskovo şehrine olan otobüs yolculuğu 12.75kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Burgaz'dan yerele geçin

Trend rotalar

Burgaz'dan hafta sonu kaçamakları

Burgaz ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Burgaz'dan diğer hedefler

Haskovo iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar