Tren Denizli - Aydın ₺52,47'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺53,20
₺52,47
₺52,83

Denizli - Aydın arası tren yolculuğu

Denizli'dan Aydın'ye tren ile yolculuk 110,03 km'dir ve 2 sa. 16 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 01:59'de ve sonuncusu 18:15'dedir. Denizli'dan Aydın'ye tren ile en az ₺52,47 veya en fazla ₺53,20 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺52,47.

En düşük fiyat₺52,47
Yolculuk Süresi2 sa. 16 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺52,47
En yüksek fiyat₺53,20
İlk Kalkış01:59
Son Kalkış18:15
Mesafe110,03 km
KalkışDenizli
VarışAydın
FirmaTCDD

Denizli - Aydin Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Denizli ile Aydın arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Denizli konumundan Aydın konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺52,83 iken, Denizli konumundan Aydın konumuna sadece ₺52,47 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Denizli noktasından Aydın istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Trenle Aydın konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Aydın konumuna ulaşmak 2 sa. 16 dk. kadar zaman alır. Denizli konumundan hareket eden ilk tren 01:59 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 18:15 gösterdiğinde ayrılır. Aydın konumuna hareket eden ilk tren saati 01:59 iken, sonuncusu saatler 18:15 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 sa. 16 dk., ama en hızlı trenler sizi Aydın konumuna 2 sa. 10 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Denizli - Aydın hattında hizmet vermektedir?

Aydın konumuna hareket eden trenler, Denizli konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Denizli konumundan Aydın konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Aydın konumundan Denizli konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Denizli konumundan Aydın konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Denizli konumundan Aydın konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Denizli ile Aydin arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Denizli - Aydın arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Denizli - Aydın arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Denizli - Aydın arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Denizli - Aydın seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Denizli şehrinden Aydin şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Denizli'dan Aydın'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Denizli - Aydın tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺36,63 veya ortalama olarak ₺51,70 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺62,59 kadar olabilir.

Aydın konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Aydın konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Denizli - Aydın seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Denizli - Aydın arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Denizli - Aydın CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
7.7kg
Otobüs
8.25kg
Uçak
22.01kg
araba
17.6kg
Denizli ile Aydın arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Denizli şehriyle Aydın şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 7.7kg'dır.
Denizli ile Aydın şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Denizli ve Aydın arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı14.31kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.55kg ve araba yolculuğuna karşı 9.9kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Denizli şehrinden Aydın şehrine tren bileti ne kadardır?
Denizli şehrinden Aydın şehrine giden bir tren bileti, ₺52,83'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺52,47 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Denizli ile Aydın arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Denizli ile Aydın arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺52,47'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Denizli ve Aydın arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Denizli şehriyle Aydın şehri arası mesafe 110,03 km'dir.
Denizli ve Aydın arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Denizli ile Aydın yolculuk ortalama olarak 2 sa. 16 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 10 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Denizli şehrinden Aydın şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Denizli ile Aydın arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Denizli konumundan Aydın istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Denizli şehrinden Aydın şehrine en erken tren 01:59 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Denizli konumundan Aydın istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Denizli şehrinden Aydın şehrine en son tren 18:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Denizli şehrinden Aydın şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺52,47 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Denizli şehrinden Aydın şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Denizli şehrinden Aydın şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Denizli ile Aydın arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Denizli ve Aydın arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 10 dk.'dır.
Denizli şehrinden Aydın şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Denizli ile Aydın arasında doğrudan bir tren vardır.
Denizli ile Aydın arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Denizli şehrinden Aydın şehrine olan tren yolculuğu 7.7kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Denizli'dan yerele geçin

Trend rotalar

Denizli'dan hafta sonu kaçamakları

Denizli'dan diğer hedefler

Aydın iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar