Tren Chenois - Paris ₺1.021,70'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺1.021,70

Chenois - Paris arası tren yolculuğu

Chenois'dan Paris'ye tren ile yolculuk 303,67 km'dir ve 2 sa. 59 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:16'de ve sonuncusu 19:17'dedir. Chenois'dan Paris'ye tren ile en az ₺1.021,70 veya en fazla ₺2.118,87 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺1.021,70.

En düşük fiyat₺1.021,70
Yolculuk Süresi2 sa. 59 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺1.021,70
En yüksek fiyat₺2.118,87
İlk Kalkış06:16
Son Kalkış19:17
Mesafe303,67 km
KalkışChenois
VarışParis
FirmaSNCF
Chenois - Paris arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Chenois - Paris arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Chenois - Paris arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Chenois - Paris seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Chenois'dan Paris'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Chenois - Paris tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺451,57 veya ortalama olarak ₺527,02 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺594,06 kadar olabilir.

Paris konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Paris konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Chenois - Paris seyahatinde SNCF tarafından sunulan hizmetler
Chenois - Paris arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar SNCF
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Chenois - Paris CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
21.26kg
Otobüs
22.78kg
Uçak
60.73kg
araba
48.59kg
Chenois ile Paris arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Chenois şehriyle Paris şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 21.26kg'dır.
Chenois ile Paris şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Chenois ve Paris arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı39.47kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.52kg ve araba yolculuğuna karşı 27.33kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Chenois şehrinden Paris şehrine tren bileti ne kadardır?
Chenois şehrinden Paris şehrine giden bir tren bileti, ₺1.511,74'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺1.021,70 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Chenois ile Paris arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Chenois ile Paris arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺1.021,70'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Chenois ve Paris arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Chenois şehriyle Paris şehri arası mesafe 303,67 km'dir.
Chenois ve Paris arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Chenois ile Paris yolculuk ortalama olarak 2 sa. 59 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 34 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Chenois şehrinden Paris şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Chenois ile Paris arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
Chenois konumundan Paris istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Chenois şehrinden Paris şehrine en erken tren 06:16 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Chenois konumundan Paris istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Chenois şehrinden Paris şehrine en son tren 19:17 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Chenois şehrinden Paris şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺1.021,70 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Chenois ile Paris arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Chenois ve Paris arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 34 dk.'dır.
Chenois şehrinden Paris şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Chenois ile Paris arasında doğrudan bir tren vardır.
Chenois ile Paris arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Chenois şehrinden Paris şehrine olan tren yolculuğu 21.26kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.