Soma - Savaştepe arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 22 km

Soma ile Savaştepe arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Soma ile Savaştepe arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Soma ile Savaştepe arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Soma - Savaştepe arası trenler

Soma konumundan Savaştepe konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Soma Savaştepe arası hizmet veren tren hattı kadar sürer. İlk tren saat , sonuncusu ise saatler gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlardan Savaştepe konumuna tren seferleri bulunur?

Savaştepe konumuna hareket eden trenler, Soma konumundan Soma vaktinde hareket eder ve hedeflerine Savaştepe vaktinde ulaşırlar.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Soma Savaştepe arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Soma konumundan Savaştepe konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Savaştepe konumundan Soma konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.