Soma - Saruhanlı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Saruhanlı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 6,41TL
Yolculuk süresi 1 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 06:32
Son kalkış: 19:29
Mesafe 47km

Soma ile Saruhanlı arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Soma Saruhanlı istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Soma ile Saruhanlı arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Soma ile Saruhanlı arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Saruhanlı konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Soma konumundan Saruhanlı konumuna 6,41 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Saruhanlı konumuna biletler ortalama 14,70 TL kadar tutar.

,

Soma - Saruhanlı arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Soma - Saruhanlı hattında hizmet vermektedir?

Saruhanlı konumuna hareket eden trenler, Soma konumundan Soma vaktinde hareket eder ve hedeflerine Saruhanlı vaktinde ulaşırlar.

Soma konumundan Saruhanlı konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Soma konumundan Saruhanlı konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Saruhanlı konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Saruhanlı konumuna hareket eden ilk tren saati 06:11 iken, sonuncusu saatler 19:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 21 minutes, ama en hızlı trenler sizi Saruhanlı konumuna 1 hour and 14 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.