Soma - Polatlı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Polatlı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 46,99TL
Yolculuk süresi 10 sa 31 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 21:04
Son kalkış: 21:04
Mesafe 392km

Soma ile Polatlı arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Soma ile Polatlı arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Soma konumundan Polatlı konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 70,48 TL iken, Soma konumundan Polatlı konumuna sadece 46,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Soma - Polatlı arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Soma ve Polatlı konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Soma konumundan Soma vaktinde ayrılır ve buraya Polatlı vaktinde varırlar.

Soma konumundan Polatlı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Soma konumundan Polatlı konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Soma konumundan Polatlı konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Polatlı konumuna hareket eden ilk tren saat 21:01, son tren ise saatler 21:01 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 10 hours and 31 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 10 hours and 31 minutes gibi bir sürede Polatlı konumuna ulaşabilirsiniz.