Soma - Çiğli arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çiğli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11,83TL
Yolculuk süresi 2 sa 32 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 06:32
Son kalkış: 19:29
Mesafe 96km

Soma ile Çiğli arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Soma ile Çiğli arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Soma ile Çiğli arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Soma konumundan Çiğli konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 31,38 TL iken, Soma konumundan Çiğli konumuna sadece 11,83 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Soma - Çiğli arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Çiğli konumuna tren seferleri bulunur?

Çiğli konumuna, Soma vaktinde hareket edip hedefine Çiğli vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Soma konumundan Çiğli konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Soma konumundan Çiğli konumuna her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Soma konumundan Çiğli konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Çiğli konumuna ortalama yolculuk süresi 2 hours and 50 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 2 hours and 35 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Soma konumundan hareket eden ilk tren saat 06:11 kalkarken, sonuncusu saatler 19:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.