Soma - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 57 km

Soma ile Balıkesir arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Balıkesir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Soma konumundan Balıkesir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Soma ile Balıkesir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle Balıkesir konumundan Soma konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Soma - Balıkesir arası trenler

Soma konumundan Balıkesir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk tren saat sonuncusu ise kalkar. Soma konumundan Balıkesir konumuna gitmek için gereken süre .

Hangi istasyonlardan Balıkesir konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Balıkesir konumuna hareket eden trenler, Soma konumundan Soma vaktinde hareket eder ve hedeflerine Balıkesir vaktinde ulaşırlar.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Trenle Soma konumundan Balıkesir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?