Salihli - Çiğli arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çiğli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 10,99TL
Yolculuk süresi 1 sa 58 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 04:43
Son kalkış: 04:43
Mesafe 103km

Virail üzerinden Salihli ile Çiğli arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi Salihli noktasından Çiğli istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Salihli ile Çiğli arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Çiğli konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Salihli konumundan Çiğli konumuna ortalama tren fiyatları 18,99 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Salihli konumundan Çiğli konumuna fiyatlar yaklaşık 10,99 TL civarındadır.

Salihli - Çiğli arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Salihli Çiğli arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Salihli ve Çiğli konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Çiğli konumuna, Salihli vaktinde hareket edip hedefine Çiğli vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Salihli konumundan Çiğli konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Salihli konumundan Çiğli konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Salihli konumundan Çiğli konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 hour and 58 minutes gibi bir sürede Çiğli konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 hour and 58 minutes kadar sürer. Çiğli konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 04:12 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Salihli konumunu saatler 04:12 gösterdiğinde terkeder.