Polatlı - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 13 TL
Yolculuk süresi 41 dak
Günlük bağlantılar 126
İlk kalkış: 05:53
Son kalkış: 21:46
Mesafe 77km

Virail üzerinden Polatlı ile Ankara arası ucuz biletler

Virail ile Polatlı Ankara istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler sizi Polatlı noktasından Ankara istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Polatlı ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Ankara konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Polatlı konumundan Ankara konumuna 13,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 45,75 TL kadardır.

Polatlı - Ankara arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Ankara konumuna hareket edecek trenlerin Polatlı or Polatlı YHT vaktinde ayrılmaları ve Ankara Gar vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Polatlı konumundan Ankara konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Polatlı konumundan Ankara konumuna her gün 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Polatlı konumundan Ankara konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara konumuna ortalama yolculuk süresi 47 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 41 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Polatlı konumundan hareket eden ilk tren saat 05:11 kalkarken, sonuncusu saatler 21:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.