Polatlı - Ankara arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19,50 TL
Yolculuk süresi 41 dak
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 12:41
Son kalkış 00:31
Mesafe 77 km

Polatlı ile Ankara arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Polatlı konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Polatlı konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları 19,54 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 19,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Polatlı ile Ankara arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ankara konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bilet fiyatı : - her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
19,50 TL 19,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Polatlı - Ankara arası trenler

Polatlı konumundan Ankara konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Ankara konumuna ulaşmak 41 dak kadar zaman alır. Polatlı konumundan hareket eden ilk tren 21:59 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 00:31 gösterdiğinde ayrılır.

Polatlı ve Ankara konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Ankara konumuna hareket eden trenler Polatlı and Polatlı YHT vaktinde hareket eder ve oraya Ankara Gar vaktinde ulaşır.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Trenle Polatlı konumundan Ankara konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Ankara konumundan Polatlı konumuna gitmek isterseniz, 4 günlük aktarmaları mevcut. 4 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Polatlı konumundan Ankara konumuna ulaşmak için günlük 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 4 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.