Palu - Kırıkkale arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Kırıkkale şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34,99TL
Yolculuk süresi 18 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 12:10
Son kalkış: 12:10
Mesafe 567km

Palu ile Kırıkkale arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi Palu noktasından Kırıkkale istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Kırıkkale konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Palu konumundan Kırıkkale konumuna ortalama tren fiyatları 34,99 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Palu konumundan Kırıkkale konumuna fiyatlar yaklaşık 34,99 TL civarındadır.

Palu - Kırıkkale arası trenler


Özellikle yalnız başınıza seyahat ederken, böyle uzun yolculuklar oldukça sıkıcı hale gelebilir. Uçak bu durum için en uygun alternatiftir

Hangi istasyonlar Palu ve Kırıkkale konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler Palu konumundan Kırıkkale vaktinde ayrılır ve buraya Palu vaktinde varırlar.

Trenle Palu konumundan Kırıkkale konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Palu konumundan Kırıkkale konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Kırıkkale konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Kırıkkale konumuna hareket eden ilk tren saat 12:10, son tren ise saatler 12:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 18 hours kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 18 hours gibi bir sürede Kırıkkale konumuna ulaşabilirsiniz.