Header background
  • Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş
Konaklama seçenekleri Booking.com

La Roche-sur-Yon - Lyon arası tren bulun

En ucuz fiyat
10,93 TL
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

keşfedin
İle Tren

Yarın

keşfedin
İle Tren

2 Gün

keşfedin
Rentalcars.com

Lyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

keşfedin

La Roche-sur-Yon ile Lyon arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, La Roche-sur-Yon Lyon arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

La Roche-sur-Yon konumundan Lyon konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 1.485,35 TL iken, La Roche-sur-Yon konumundan Lyon konumuna sadece 10,93 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi La Roche-sur-Yon noktasından Lyon istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

La Roche-sur-Yon ile Lyon ile tren

En iyi fiyat 10,93 TL
Yolculuk süresi 10 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış 08:55
Son kalkış 14:36
Mesafe 494 km
Kalkış La Roche-sur-Yon
Varış Lyon
Firma SNCF, OUI.sncf

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
8
Firma
2
En düşük
10,93 TL
En yüksek
2.861 TL

La Roche-sur-Yon - Lyon

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Trenle Lyon konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Lyon konumuna ortalama yolculuk süresi 10 sa 30 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 8 dak kadar sürede ulaşabilirsiniz. La Roche-sur-Yon konumundan hareket eden ilk tren saat 08:55 kalkarken, sonuncusu saatler 14:36 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

La Roche-sur-Yon ve Lyon konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Lyon konumuna, Lyon Perrache, Sathonay and La Roche-sur-Yon, Gare de La Roche-sur-Yon vaktinde hareket edip hedefine Lyon Part Dieu, Lyon, Lyon-Part-Dieu and Lyon, Lyon-Perrache vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

La Roche-sur-Yon Lyon arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Trenle La Roche-sur-Yon konumundan Lyon konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

La Roche-sur-Yon konumundan Lyon konumuna 8 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 7 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

La Roche-sur-Yon konumundan Lyon konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 8 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 7 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Kapat

Fırsatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye ol

  • Omio %10 geri ödeme

  • Booking.com %2 geri ödeme

  • Rentalcars.com %10 indirim

Teklifin bitmesine kalan süre
2
Gün
:
14
Saat
:
35
Dakika
:
33
Saniye
Bugün 206 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Kapat
Logo
authentication

Giriş yapın ya da yeni bir hesap açın

Virail'e giriş yapın ve benzersiz fırsatları inceleyin

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kapat

Fırsatlar

Booking.com

%2 geri ödeme