Kars - Kemah arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5,50TL
Yolculuk süresi 8 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 08:00
Son kalkış: 22:35
Mesafe 362km

Kars ile Kemah arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Kars Kemah istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Kars ile Kemah arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Kars ile Kemah arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Kars konumundan Kemah konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Kars konumundan Kemah konumuna ortalama tren fiyatları 28,21 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 5,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Kars - Kemah arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Kemah konumuna tren seferleri bulunur?

Kemah konumuna, Kars vaktinde hareket edip hedefine Kemah vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Kars konumundan Kemah konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kars konumundan Kemah konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Kemah konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Kemah konumuna hareket eden ilk tren saati 08:12 iken, sonuncusu saatler 22:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 8 hours and 39 minutes, ama en hızlı trenler sizi Kemah konumuna 8 hours and 33 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.