Kars - Erzurum arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzurum şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 3 sa 39 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 08:00
Son kalkış: 23:55
Mesafe 172km

Kars ile Erzurum arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Kars Erzurum istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler sizi Kars noktasından Erzurum istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Erzurum konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Kars konumundan Erzurum konumuna ortalama tren fiyatları 33,70 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 4,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Kars - Erzurum arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Erzurum konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Erzurum konumuna hareket eden trenler, Kars konumundan Kars vaktinde hareket eder ve hedeflerine Erzurum vaktinde ulaşırlar.

Kars konumundan Erzurum konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kars konumundan Erzurum konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Erzurum konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Erzurum konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 hours and 56 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 3 hours and 54 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:11, sonuncusu ise saatler 23:11 gösterdiğinde Kars konumundan hareket eder.