• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Kangal - Elâzığ arası tren bulun En ucuz fiyat 20,97 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Elâzığ şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Kangal ile Elâzığ arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Kangal Elâzığ arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Elâzığ konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Kangal konumundan Elâzığ konumuna ortalama tren fiyatları 23,60 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 20,97 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Kangal noktasından Elâzığ istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Kangal ile Elâzığ ile tren

En iyi fiyat 20,97 TL
Yolculuk süresi 5 sa 51 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 02:59
Son kalkış 02:59
Mesafe 170 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
20,97 TL
En yüksek
24,49 TL

Kangal - Elâzığ

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Tren

24,49 TL

Tarih
Pazar, Ekim 3rd 2021
tcdd-logo
Yenikangal - Elazığ
23:59 - 05:50
tcdd
5 sa 51 dk
CO2: 6.13kg
En Ucuz
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 5 sa 51 dk
Yenikangal - Elazığ
02:59 - 08:50
24,49 TL

Kangal konumundan Elâzığ konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Elâzığ konumuna hareket eden ilk tren saat 02:59 sonuncusu ise 02:59 kalkar. Kangal konumundan Elâzığ konumuna gitmek için gereken süre 5 sa 51 dk.

Hangi istasyonlardan Elâzığ konumuna tren seferleri bulunur?

Elâzığ konumuna hareket eden trenler Yenikangal vaktinde hareket eder ve oraya Elazığ vaktinde ulaşır.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Kangal konumundan Elâzığ konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Elâzığ konumundan Kangal konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Elâzığ konumundan Kangal konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kangal konumundan Elâzığ konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.