Tren Kaloşvar - Brașov ₺394,50'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺394,50

Kaloşvar - Brașov arası tren yolculuğu

Kaloşvar'dan Brașov'ye tren ile yolculuk 198,42 km'dir ve 6 sa. 54 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:10'de ve sonuncusu 20:03'dedir. Kaloşvar'dan Brașov'ye tren ile en az ₺394,50 veya en fazla ₺1.066,80 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺394,50.

En düşük fiyat₺394,50
Yolculuk Süresi6 sa. 54 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺394,50
En yüksek fiyat₺1.066,80
İlk Kalkış08:10
Son Kalkış20:03
Mesafe198,42 km
KalkışKaloşvar
VarışBrașov
FirmaRomanian Railways

Cluj-Napoca - Braşov Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail size, Kaloşvar ile Brașov arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile Kaloşvar Brașov istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Kaloşvar konumundan Brașov konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Kaloşvar konumundan Brașov konumuna ortalama tren fiyatları ₺677,82. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Kaloşvar konumundan Brașov konumuna fiyatlar yaklaşık ₺394,50 civarındadır.

Kaloşvar ile Brașov arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Kaloşvar ile Brașov arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Kaloşvar konumundan Brașov konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Brașov konumuna ulaşmak 6 sa. 54 dk. kadar zaman alır. Kaloşvar konumundan hareket eden ilk tren 08:10 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 20:03 gösterdiğinde ayrılır. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 6 sa. 20 dk. gibi bir sürede Brașov konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 6 sa. 54 dk. kadar sürer. Brașov konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:10 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Kaloşvar konumunu saatler 20:03 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Kaloşvar - Brașov hattında hizmet vermektedir?

Brașov konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kaloşvar konumundan Brașov konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Brașov konumundan Kaloşvar konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Brașov konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Brașov konumundan Kaloşvar konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kaloşvar konumundan Brașov konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 5 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Cluj-Napoca ile Braşov arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kaloşvar - Brașov arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kaloşvar - Brașov arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kaloşvar - Brașov arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kaloşvar - Brașov seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Cluj-Napoca şehrinden Braşov şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺11,05 ile ₺162,00 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 93%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Kaloşvar'dan Brașov'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kaloşvar - Brașov tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺12,33 veya ortalama olarak ₺94,33 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺402,97 kadar olabilir.

Brașov konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Brașov konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Tren'a göre Kaloşvar - Brașov CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.89kg
Otobüs
14.88kg
Uçak
39.68kg
araba
31.75kg
Kaloşvar ile Brașov arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kaloşvar şehriyle Brașov şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 13.89kg'dır.
Kaloşvar ile Brașov şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kaloşvar ve Brașov arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı25.79kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.99kg ve araba yolculuğuna karşı 17.86kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine tren bileti ne kadardır?
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine giden bir tren bileti, ₺677,82'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺394,50 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kaloşvar ile Brașov arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kaloşvar ile Brașov arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺394,50'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kaloşvar ve Brașov arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kaloşvar şehriyle Brașov şehri arası mesafe 198,42 km'dir.
Kaloşvar ve Brașov arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kaloşvar ile Brașov yolculuk ortalama olarak 6 sa. 54 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 20 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kaloşvar ile Brașov arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Kaloşvar konumundan Brașov istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine en erken tren 08:10 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kaloşvar konumundan Brașov istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine en son tren 20:03 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺394,50 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kaloşvar konumundan Brașov istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Kaloşvar konumundan hareketle Brașov istikametine gidebileceğiniz 4 istasyon bulunmaktadır. Cluj-Napoca Beta Bus Station, Cluj Napoca International Airport, Cluj Napoca and Cluj-Napoca istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Brasov and Brașov Autogara Bartolomeu istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Kaloşvar ile Brașov arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kaloşvar ve Brașov arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 20 dk.'dır.
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kaloşvar ile Brașov arasında doğrudan bir tren vardır.
Kaloşvar ile Brașov arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kaloşvar şehrinden Brașov şehrine olan tren yolculuğu 13.89kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kaloşvar'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kaloşvar'dan hafta sonu kaçamakları

Kaloşvar'dan diğer hedefler

Brașov iline giden ana güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar