Kadınhanı - Sarayönü arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Sarayönü şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 11,50TL
Yolculuk süresi 41 dak
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 06:02
Son kalkış: 06:02
Mesafe 17km

Kadınhanı ile Sarayönü arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Kadınhanı ile Sarayönü arasında seferler düzenliyor?

Sarayönü konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Kadınhanı konumundan Sarayönü konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Kadınhanı konumundan Sarayönü konumuna 11,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 11,50 TL kadardır.

Kadınhanı - Sarayönü arası trenler


Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Kadınhanı ve Sarayönü konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Sarayönü konumuna, Kadınhan vaktinde hareket edip hedefine Sarayönü vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Kadınhanı konumundan Sarayönü konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Kadınhanı konumundan Sarayönü konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Kadınhanı konumundan Sarayönü konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 hour gibi bir sürede Sarayönü konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 hour kadar sürer. Sarayönü konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:02 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Kadınhanı konumunu saatler 06:02 gösterdiğinde terkeder.