Kadınhanı - Menemen arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 38 TL
Yolculuk süresi 9 sa 44 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 21:19
Son kalkış: 21:19
Mesafe 450km

Virail üzerinden Kadınhanı ile Menemen arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi demiryolu şirketleri Kadınhanı ile Menemen arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Kadınhanı ile Menemen arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Kadınhanı konumundan Menemen konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Kadınhanı konumundan Menemen konumuna ortalama tren fiyatları 38,00 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 38,00 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Kadınhanı - Menemen arası trenler


Kadınhanı Menemen arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Menemen konumuna tren seferleri bulunur?

Menemen konumuna hareket eden trenler Kadınhan vaktinde hareket eder ve oraya Menemen vaktinde ulaşır.

Kadınhanı konumundan Menemen konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kadınhanı konumundan Menemen konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Menemen konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Menemen konumuna ortalama yolculuk süresi 9 hours and 44 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 9 hours and 44 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Kadınhanı konumundan hareket eden ilk tren saat 21:11 kalkarken, sonuncusu saatler 21:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.