Kadınhanı - Konya arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 10,99TL
Yolculuk süresi 1 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 06:44
Son kalkış: 06:44
Mesafe 47km

Virail size, Kadınhanı ile Konya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Kadınhanı ile Konya arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, Kadınhanı ile Konya arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Kadınhanı konumundan Konya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Kadınhanı konumundan Konya konumuna ortalama tren fiyatları 10,99 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 10,99 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Kadınhanı - Konya arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar Kadınhanı - Konya hattında hizmet vermektedir?

Konya konumuna hareket edecek trenlerin Kadınhan vaktinde ayrılmaları ve Konya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kadınhanı konumundan Konya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kadınhanı konumundan Konya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Konya konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saati 06:08 iken, sonuncusu saatler 06:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 16 minutes, ama en hızlı trenler sizi Konya konumuna 1 hour and 16 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.