İzmit - Çumra arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çumra şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89 TL
Yolculuk süresi 5 sa 4 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 12:59
Son kalkış: 12:59
Mesafe 431km

İzmit ile Çumra arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmit Çumra arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri İzmit ile Çumra arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmit konumundan Çumra konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 89,47 TL iken, İzmit konumundan Çumra konumuna sadece 89,47 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

İzmit - Çumra arası trenler


İzmit ile Çumra arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmit ve Çumra konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Çumra konumuna, İzmit YHT vaktinde hareket edip hedefine Çumra vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İzmit konumundan Çumra konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmit konumundan Çumra konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 1 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Çumra konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 5 hours and 4 minutes gibi bir sürede Çumra konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 5 hours and 4 minutes kadar sürer. Çumra konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 12:01 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmit konumunu saatler 12:01 gösterdiğinde terkeder.