İzmir - Saruhanlı arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Saruhanlı şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,88TL
Yolculuk süresi 1 sa 39 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 17:15
Son kalkış: 18:05
Mesafe 59km

Virail üzerinden İzmir ile Saruhanlı arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Saruhanlı istikametine tren ile götürüyor?

Saruhanlı konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İzmir konumundan Saruhanlı konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmir konumundan Saruhanlı konumuna 7,88 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 17,44 TL kadardır.

İzmir - Saruhanlı arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

İzmir ile Saruhanlı arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmir ve Saruhanlı konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Saruhanlı konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Saruhanlı vaktinde ulaşır.

Trenle İzmir konumundan Saruhanlı konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

İzmir konumundan Saruhanlı konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 3 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 3 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

İzmir konumundan Saruhanlı konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 hour and 41 minutes gibi bir sürede Saruhanlı konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 hour and 41 minutes kadar sürer. Saruhanlı konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 17:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 18:11 gösterdiğinde terkeder.