İstanbul - Çiğli arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 756 TL
Yolculuk süresi 14 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 19:20
Son kalkış: 19:20
Mesafe 328km

Virail üzerinden İstanbul ile Çiğli arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler sizi İstanbul noktasından Çiğli istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İstanbul konumundan Çiğli konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İstanbul konumundan Çiğli konumuna 83,00 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Çiğli konumuna biletler ortalama 83,00 TL kadar tutar.

,

İstanbul - Çiğli arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Çiğli konumuna tren seferleri bulunur?

Çiğli konumuna hareket eden trenler, İstanbul konumundan İstanbul (Pendik) vaktinde hareket eder ve hedeflerine Çiğli vaktinde ulaşırlar.

İstanbul konumundan Çiğli konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Çiğli konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

İstanbul konumundan Çiğli konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Çiğli konumuna hareket eden ilk tren saat 19:11, son tren ise saatler 19:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 14 hours and 41 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 14 hours and 41 minutes gibi bir sürede Çiğli konumuna ulaşabilirsiniz.