İliç - İstanbul arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 645,58TL
Yolculuk süresi 20 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 18:07
Son kalkış: 18:07
Mesafe 834km

İliç ile İstanbul arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile İliç İstanbul istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler İliç ile İstanbul arasında tren seferleri düzenliyor?

İstanbul konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İstanbul konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

İliç konumundan İstanbul konumuna ortalama tren fiyatları 100,50 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İliç konumundan İstanbul konumuna fiyatlar yaklaşık 100,50 TL civarındadır.

İliç - İstanbul arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda İstanbul konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Hangi istasyonlardan İstanbul konumuna tren seferleri bulunur?

İstanbul konumuna hareket eden trenler İliç vaktinde hareket eder ve oraya İstanbul (Pendik) vaktinde ulaşır.

İliç konumundan İstanbul konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İliç konumundan İstanbul konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Trenle İstanbul konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

İstanbul konumuna hareket eden ilk tren saati 18:10 iken, sonuncusu saatler 18:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 20 hours and 19 minutes, ama en hızlı trenler sizi İstanbul konumuna 18 hours and 38 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.