İliç - Ilıca arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ilıca şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 18,99TL
Yolculuk süresi 5 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 08:27
Son kalkış: 08:27
Mesafe 224km

İliç ile Ilıca arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İliç ile Ilıca arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İliç ile Ilıca arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İliç konumundan Ilıca konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız İliç konumundan Ilıca konumuna 18,99 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 18,99 TL kadardır.

İliç - Ilıca arası trenler


Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Ilıca konumuna tren seferleri bulunur?

Ilıca konumuna, İliç vaktinde hareket edip hedefine Ilıca vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İliç konumundan Ilıca konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İliç konumundan Ilıca konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Ilıca konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Ilıca konumuna hareket eden ilk tren saat 08:08, son tren ise saatler 08:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 5 hours and 34 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 5 hours and 34 minutes gibi bir sürede Ilıca konumuna ulaşabilirsiniz.