Erzurum - Elmadağ arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Elmadağ şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 46,92TL
Yolculuk süresi 19 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 12:10
Son kalkış: 12:10
Mesafe 686km

Erzurum ile Elmadağ arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Erzurum ile Elmadağ arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Erzurum ile Elmadağ arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Erzurum konumundan Elmadağ konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erzurum konumundan Elmadağ konumuna ortalama tren fiyatları 46,92 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 46,92 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Erzurum - Elmadağ arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Erzurum ile Elmadağ arasındaki yolculuk uzun ise, Elmadağ mevkiine uçakla gitmeyi bir düşünün. Erken rezervasyon yaparsanız, düşük ücretli hava yolları, size zamanın yanında paradan da tasarruf ettirir.

Hangi istasyonlar Erzurum - Elmadağ hattında hizmet vermektedir?

Trenler Erzurum konumundan Erzurum vaktinde ayrılır ve buraya Elmadağ vaktinde varırlar.

Trenle Erzurum konumundan Elmadağ konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Erzurum konumundan Elmadağ konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Erzurum konumundan Elmadağ konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 19 hours and 30 minutes gibi bir sürede Elmadağ konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 19 hours and 30 minutes kadar sürer. Elmadağ konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 12:07 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Erzurum konumunu saatler 12:07 gösterdiğinde terkeder.